Підлогова акустика Unison Research GRAND MEZZA 2012 Mogano

Opera
PF014
94499,00
грн.
Аудіосистема Unison Research GRAND MEZZA 2012 Mogano
Аудіосистема Grand Mezza має 3-смугову конструкцію з фронтальним розташуванням фазоінвертора. НЧ-секція побудована на двох замовних динаміках від компанії Seas c дифузором з поліпропілену, діаметром 120 мм. СЧ-секція на одному динаміці аналогічної конструкції. Всі динаміки змонтовані на литий кошику, що відрізняється підвищеною жорсткістю. ВЧ-секція організована на замовний голівці від компанії Scanspeak (модифікований D26) з шовкової діафрагмою і подвійний магнітною системою з охолодженням феромагнітної рідиною. Робочий діапазон частот цього випромінювача розширено до 25 кГц, крім того, амплітуда переміщення діафрагми становить 1 мм, що в два рази більше, ніж у інших ВЧ-випромінювачів. Це позитивно позначається на широті динамічного діапазону акустичної системи.
Резонансна частота динаміка становить 860 Гц, що в поєднанні з товщиною передньої панелі 30 мм робить твітер практично не чутливим до вібрацій, створюваним іншими динаміками системи. Розділовий фільтр другого має частоти зрізу на частотах 200 Гц і 2000 Гц. Всі елементи розділення каналів проходять ретельний відбір і тестування на заводі Opera на точність передачі музичного сигналу і побудови звукової сцени. Grand Mezza, як і інші моделі серії, відрізняється стабільним опором: при номінальному значенні 4 Ом цей параметр не опускається нижче 3,9 Ом у всьому діапазоні робочих частот.
Всередині корпус ізольований поліуретановими ущільнювачами для створення більш ясного і чіткого звучання. Для підвищення акустичної інертності корпус має внутрішні стяжки і розпірки. ВЧ-секція працює на ізольований обсяг у верхній частині АС. Корпус колонки виконаний з MDF товщиною 30 мм, має закруглені кути передньої панелі для кращої звукової дисперсії, як і на моделі Malibran, і покритий високоякісною шкірою. Для підключення АС Opera Grand Mezza до підсилювача на задній панелі розміщений панель із двома парами позолочених гвинтових клем.

Потужність, Вт: 200

Опір, Om: 4

Кількість смуг: 3

Частотний діапазон, Гц: 45-25000

Чутливість, дБ: 89

Колір: Mogano

Габарити: 1000х200х325

Вага: 20кг

Популярні товари
Click to order