Підлогова акустика. Unison Research MAX 2 Mogano

Opera
PF056
331499,00
грн.
Unison Research MAX 2 Mogano  - особлива акустика для любителів лампових підсилювачів. Нові покриття для двохсмугові колонки Max 2 флагманська модель акустики від Unison Research, призначена в основному для лампових підсилювачів власного виробництва компанії. Багато що до Max 2 перейшло від моделі Max 1, але з'явилися і деякі зміни. Розміри стали переконливішими, чутливість і імпеданс зазнали значної оптимізації. Особливістю цієї акустики, також як і Max1, є можливість використовувати її як для стереосистеми, так і для домашнього кінотеатру в якості фронтальних колонок.
15-ти дюймовий НЧ-динамік оснащений діафрагмою з маси рослинного походження і вуглецевого волокна. У рухливої ​​котушки діаметром 100 мм - два шари (зовнішній і внутрішній), намотування виконана з алюмінію. У конструкції також є два металевих кільця, що керують рухом магнітного потоку і дозволяють придушувати небажані резонанси настільки, що вони стають непомітними для слуху. Магніт неодимовий. Кошик лита. Зовнішній підвіс виконаний з тканини, за складом на 51% з бавовни, на 49% з поліестеру.
У компресійного рупорного ВЧ-динаміка, який надає звучанню системи особливий живий характер, титанова діафрагма і 74 мм звукова котушка з алюмінієвим каркасом і алюмінієвої намотуванням.
Кросовер зроблений з високоякісних компонентів, вироблених в Італії. Особливу увагу в Мах 2 було приділено згладжування кривої імпедансу. Номінальний опір колонок - 8 Ом, завдяки чому вони відмінно поєднуються з різними типами лампових підсилювачів.

Потужність, Вт: 200

Опір, Om: 8

Кількість смуг: 2

Частотний діапазон, Гц: 30-20000

Чутливість, дБ: 96

Колір: Mogano

Габарити: 1010 x 435 x 540

Вага: 60 кг

Популярні товари
Click to order