Підлогова акустика. Unison Research SECONDA SE BLACK ASH

Opera
PF049
125999,00
грн.
Акустична система Unison Research SECONDA SE BLACK ASH
Unison Research SECONDA SE BLACK ASH має 2,5-смугову конструкцію. СЧ / НЧ-секція побудована на замовних динаміках від компанії Scanspeak c дифузором з алюмінію, покритим мастикою, для демпфірування резонансів матеріалу. Всі динаміки змонтовані на литий кошику, що відрізняється підвищеною жорсткістю. ВЧ-секція організована на так же замовний голівці від компанії Scanspeak (модифікований D26) з шовкової діафрагмою і подвійний магнітною системою з охолодженням феромагнітної рідиною. Робочий діапазон частот цього випромінювача розширено до 30 кГц, крім того, амплітуда переміщення діафрагми становить 1 мм, що в два рази більше, ніж у інших ВЧ-випромінювачів.
Це позитивно позначається на широті динамічного діапазону акустичної системи. Резонансна частота динаміка становить 860 Гц, що в поєднанні з товщиною передньої панелі 30 мм робить твітер практично не чутливим до вібрацій, створюваним іншими динаміками системи. Розділовий фільтр другого порядку має схемотехнику, як у топових моделей Malibran і Caruso, і виконаний на двох окремих друкованих платах, розміщених на значній відстані один від одного. Зроблено це для того, щоб зменшити ефект взаємної індукції котушок і для зведення до мінімуму мікрофонного ефекту. Всі елементи розділення каналів проходять ретельний відбір і тестування на заводі Opera на точність передачі музичного сигналу, і побудови звукової сцени. Seconda відрізняється стабільним опором: при номінальному значенні 4 Ома цей параметр не опускається нижче 3,2 Ома у всьому діапазоні робочих частот.
НЧ-секція колонки навантажена на власну камеру об'ємом 40 літрів. Всередині корпус ізольований поліуретановими ущільнювачами для створення більш ясного і чіткого звучання. Для підвищення акустичної інертності корпус має внутрішні стяжки і розпірки.
ВЧ-секція працює на ізольований обсяг у верхній частині АС. Корпус колонки виконаний з MDF товщиною 30 мм, має закруглені кути передньої панелі для кращої звукової дисперсії, як і на моделі Malibran, і покритий високоякісною шкірою. Для підключення АС Opera Seconda до підсилювача на задній панелі розміщений панель із двома парами позолочених гвинтових клем.

Потужність, Вт: 200

Опір, Om: 4

Кількість смуг: 2 1/2

Частотний діапазон, Гц: 30-30000

Чутливість, дБ: 89

Колір: BLACK ASH

Габарити: 1020 x 245 x 430

Вага: 45 кг

Популярні товари
Click to order