Підлогова акустика. Klipsch Reference R-625FA Black

Klipsch
1066236
43499,00
грн.
58630,00
грн.
Klipsch Reference R-625FA Black
Фірма Klipsch в 2018 випустила нову оновлену серію колонок Reference Premiere, в яку увійшла модель RP-625FA, з вбудованими Dolby Atmos.
Всі моделі доступні у кольрах Ebony і Walnut, а також новий колір Black Gloss. Також до колонок були випущені сабвуфери SPL-100 CE, SPL-120 CE в строгих чорних кольорах. Нові можливості колонок klipsch: Tractrix 90 ° x90 °, LTS твітер, задні порти Tractrix, нова конструкція, гарний дизайн.
Klipsch R-625FA Dolby Atmos пропонує вам кристально чистий звук і потужний бас, щоб поліпшити ваш домашній кінотеатр. Вбудований канал у верхній частині динаміка приносить вам захоплюючий звук Dolby Atmos, посилаючи звук вгору, щоб він відбивався від стелі і повертався вниз, щоб створити керований шаблон розсіювання. R-625FA оснащений технологією Tractrix з рупором, спрямованої на високочастотну енергію слухача, одночасно зменшуючи звук, який відбивається від стін. 1-дюймовий алюмінієвий LTS-твітер і 6,5-дюймові низькочастотні гучномовці IMG забезпечують потужність до 400 Вт. З вініловою шафою з текстурованої деревини і гнучкими магнітними гратами, цей гладкий динамік дає вам гнучкість розміщення, не жертвуючи зовнішнім виглядом.
Укріплена конструкція MDF зменшує вібрацію в колонці для менш чутного забарвлення і покращує звукову точність - дає вам максимальний досвід прослуховування, який побудований довше.
Акустична система Klipsch R-625FA відноситься до лінійки Reference і являє собою спеціалізований підлоговий спікер, призначений для роботи в складі сучасної системи домашнього кінотеатру, яка підтримує формат об'єктно-орієнтованого 3D-звучання Dolby Atmos.
Головна особливість даного підлоговика, полягає в наявності на борту двосмугового Atmos-модуля для озвучування додаткових висотних стельових каналів з метою забезпечення тривимірного звучання. Модуль втоплений в відсік верхньо частини корпусу і нахилений під певним кутом. Його динаміки випромінюють в стелю, а відбиті від нього звукові хвилі направляються до слухача. Поміщений в гібридний Tractrix-рупор високочастотний випромінювач використовує технологію Linear Travel Suspension (LTS), що гарантує точне лінійне переміщення його алюмінієвої діафрагми. В результаті мінімізуються спотворення, а також підвищується детальність саунду. Для передачі СЧ / НЧ-діапазону застосовується 5,25-дюймовий драйвер з металокерамічним конусом.
В іншому колонка Klipsch R-625FA  має класичну двополосну конструкцію з парою 6,5-дюймових СЧ / НЧ-динаміків, оснащених легкими жорсткими дифузорами з литого графіту IMG з мідним покриттям, і компресійним алюмінієвим твитером, навантаженим на фірмовий рупор Tractrix.
До особливостей Klipsch R-625FA також можна віднести наявність овального порту фазоінвертора, винесеного на задню панель корпусу. Через таку конструкцію АС не дуже зручно розташовувати близько до стін приміщення як наслідок негативних наслідків для звучання в НЧ-смузі.
Корпус виготовлений з MDF, володіє хорошим демпфуванням і відрізняється приємною обробкою з використанням полімерного матеріалу чорного кольору. Верхні і фронтальні випромінювачі закриваються акуратними грилями з акустично прозорою тканиною. Приєднати акустичний кабель можна за допомогою двох гвинтових клем. Також є два додаткових клеми, призначені для підключення Atmos-модуля.

Потужність, Вт: 200

Опір, Om: 8

Кількість смуг: 2 1/2

Частотний діапазон, Гц: 38-21000

Чутливість, дБ: 96

Колір: Чорний

Габарити: 1017 x 240 x 439 мм

Вага: 22,2 кг

Популярні товари
Click to order