Полична акустика. Sonus Faber Lumina II Wenge

Sonus Faber
DIF352EFI
46199,00
грн.
Колекція Lumina від Sonus Faber представляє захоплюючу зміну, новинка у типовому портфелі продуктів Sonus Faber, але все ще здатна втілити історію та цінність бренду. "Простота" - центральний елемент ідентичності колекції, спрямованої на те щоб охопити широку аудиторію та надати розкішні музичні враження у всіх будинках Sonus Faber, чому сприяють наші давні традиції використання вишуканих матеріалів та ретельного виготовлення.

РОЗКІШ, МІНІМАЛІЗМ, НАТУРАЛЬНІСТЬ.
Простий прямокутний дизайн моделей Lumina був обраний, щоб підкреслити якість матеріалів, що використовуються. Цей принцип мінімалізму безпосередньо відбиває суть продукту, продуманий розроблений разом із теорією «менше означає більше».
Колекція Lumina може похвалитися основними цінностями Sonus Faber та використанням його знакових матеріалів, включаючи шкіру, натуральний склад динаміків та справжню багатошарову деревину, доступну у горіховому та вензі з матовою інкрустацією клена та глянсовим оздобленням Piano Black. Всі предмети віддають належне нашій історичній спадщині та зроблені в Італії.
Колекція пропонується за доступною ціною без шкоди звукових характеристик, дозволяючи кожному насолодитися справжніми враженнями від Sonus Faber.

ПОВНА СИСТЕМА HOMECINEMA, ЩОБ ДОБРЕ ПРОВЕСТИ ЧАС.
Lumina Collection, безумовно, ідеальна для прослуховування стереозвуку. Якщо ви хочете отримати від вашої системи більше, Lumina також стане ідеальним героєм для багатоканальної системи.
Lumina ідеально поєднується з моделями сабвуферів Gravis, які відрізняються відповідною обробкою та матеріалами, надаючи більше акценту та змістовності динамічним сценам, діалогам та саундтрекам. Lumina та Gravis об'єднуються, щоб створити систему домашнього кінотеатру 5.1, яка пропонує багатий, артикульований звук, який надає можливості для розширення та модифікації з урахуванням вашого простору та потреб прослуховування.
Для тих, хто бажає ще більше оптимізувати свій домашній простір, колекція динаміків Palladio від Sonus Faber для індивідуальної установки пропонує непомітні ґрати під фарбування з вишуканим оздобленням для відповідності до будь-якого середовища прослуховування. Розробка комплексної багатоканальної системи Sonus faber ніколи не була доступнішою: лінійки Lumina, Gravis і Palladio пропонують безмежні можливості, які призводять до природного звуку завдяки чистому і красивому дизайну.

Потужність, Вт: 150

Опір, Om: 4

Кількість смуг: 2

Частотний діапазон, Гц: 55-24000

Чутливість, дБ: 86

Колір: Wenge

Габарити: 304 x 180 x 263 мм

Вага: 5,8 кг

Популярні товари
Click to order