Підлогова акустика. Klipsch Heresy IV American Walnut

Klipsch
1068153
222632,00
грн.
Klipsch Heresy IV American Walnut
Нова акустика Klipsch Heresy IV, вже з'явилася у продажу, є подальшим оновленням легендарної моделі. Вперше, випущені на ринок в 1957 році, ця трисмужкова рупорна акустика як і раніше володіє фірмовим звуком Klipsch, який знають і люблять меломани всього світу. У своїй четвертій версії Klipsch Heresy IV зазнали, мабуть найзначніші конструктивні зміни, хоча основні ідеї, використані Кліпш в цих колонках, залишилися колишніми. Це трисмужкова підлогова акустика невеликих розмірів, в якій поєднуються рупорні ВЧ і СЧ-динаміки і класичний басовік. Колонки мають дуже високу чутливість і рівномірну діаграму спрямованості, завдяки чому не критичні ні до вибору підсилювача (для них, відмінно підходять навіть лампові моделі невеликої потужності), ні до місця розташування в кімнаті.
Klipsch Heresy IV обладнані новим компресійним СЧ-динаміком K-702, який оснащений дифузором з поліаміду для ще більш високої точності звуку. Середньочастотний динамік встановлений в модифікованому рупорі Tractrix®, що забезпечує більш широку діаграму спрямованості для рівномірного розподілу звуку по всій кімнаті прослуховування. Високочастотний динамік з титановою діафрагмою K-107-TI має нову фазову заглушку для більш рівномірного поширення звуку і формування більш широкої зони комфортного прослуховування.
В колонках Klipsch Heresy IV встановлено також новий розділовий фільтр, виконаний з добірних компонентів по оптимізованій схемі - для отримання живого звуку і збільшення максимально допустимої потужності, що підводиться. Цей розділовий фільтр аналогічний тому, який використовується в легендарних колонках Klipschorn, La Scala і Cornwall.
І нарешті, вперше за всю історію випуску даної моделі, колонки Klipsch Heresy IV оснащені фазоінвертором, що дозволило додатково розширити діапазон басів на 10 Гц. Використовуючи геометрію Tractrix для фазоінвертора Klipsch Heresy IV, вдалося отримати ефективну і швидку передачу повітряного потоку, знизивши тим самим рівень шумів і поліпшивши сфокусованість басів. Вхідний блок Heresy IV змонтований на алюмінієвій панелі високого класу. Дві пари клем забезпечують можливість підключення колонок за схемами Bi-Amping або Bi-Wiring.
Внутрішня проводка в колонках виконана висококласним кабелем Audioquest, який має моножильний провідник з безкисневої міді високого ступеня очищення і комбінований діелектрик з внутрішнім заповненням азотом. Кожна пара колонок має ідентичну обробку шпоном натурального дерева, щоб одна АС не відрізнялася від іншої. Обидві колонки виготовляються одночасно і мають послідовні заводські номери для гарантії того, що вони є повністю узгодженими. Як і вся акустика серії Heritage, Klipsch Heresy IV повністю виготовляється на заводі Klipsch в США.

Потужність, Вт: 200

Опір, Om: 8

Кількість смуг: 3

Частотний діапазон, Гц: 48-20000

Чутливість, дБ: 99

Колір: American Walnut

Габарити: 630 x 394 x 337 мм

Вага: 20,41 кг

Популярні товари
Click to order