Програвач мережевий. Roksan Attessa Streaming Amplifier Black

Roksan
ATTSTREAMAMPB
45999,00
грн.
89999,00
грн.
Roksan Attessa Streaming Amplifier - це мережевий програвач з підсилювачем, який може використовуватися в декількох кімнатах будинку і сумісний з більшістю потокових музичних сервісів. Має вбудований ЦАП і всі інші стандартні функції інтегрованого підсилювача, такі як RCA і цифрові входи. Отримайте доступ до всієї своєї музики з різних пристроїв за допомогою одного інтуїтивно зрозумілого диска управління. Комбінація потужного інтегрованого підсилювача і аудіотехнології BluOS дозволяє домогтися високої якості без будь-яких ускладнень.
Потужний підсилювач

Roksan Attessa має потужний інтегрований підсилювач (130 Вт на канал при 4 Ом або 80 Вт на канал при 8 Ом) призначений для отримання максимальної віддачі від величезного діапазону динаміків.

Управління одним дотиком

Можливість вибору пристрою, гучності або встановленої станції у вас на долоні з MaestroUnite. Графічний інтерфейс з тактильним зворотним зв'язком дозволяє легко вибирати гучність прослуховування або джерело.

Потокові служби і сумісність

Підтримує 20+ потокових сервісів з можливістю потокової передачі до 64 зон, і все це з легкістю управління за допомогою смартфона або планшета. Attessa Streaming Amp також сумісний з телевізорами, програвачами, ігровими консолями, CD Transports і т. д.

BluOS

Має три попередні налаштування BluOS, які призначаються самостійно і доступні безпосередньо зі списку входів, що забезпечує миттєвий безперешкодний доступ.

Фонокорректор з рухомим магнітом

Забудьте про додаткові аксесуари або пристроях. Roksan Attessa Streaming Amplifier має вбудований фонокоректор ММ, що дозволяє легко підключити програвач вінілу і насолоджуватися улюбленими записами.

Гнучкість підключення

Має широкі можливості підключень, включаючи AirPlay 2 і Bluetooth.

Зовнішній вигляд

Підсилювач Roksan Attessa Streaming Amplifier був розроблений власними силами в Великобританії і виготовлений з міцної сталі і алюмінію для забезпечення міцної конструкції. Непомітні антени не видно користувачеві, що створює гладкий і акуратний дизайн.

Популярні товари
Click to order